середа, 7 грудня 2016 р.

Фільм Землетрус

Фільм Землетрус

Фільми Сарика Андреасян ніколи не відрізнялися особливою якістю, що вже там говорити, деколи вони були дійсно жахливі. Від таких його стрічок як «Той ще Карлсон» і «Мафія: Гра на виживання» негативне враження не проходить і по сей день. Не дивно, що від його нової стрічки «Землетрус» майже ніхто не чекав нічого видатного. Однак в підсумку саме ця картина мене приємно здивувала.Сюжет фільму розповідає про катастрофічний землетрус, що відбулися в Вірменії в 1988 році. Це було одне з найбільш руйнівних землетрусів в історії, яка забрала тисячі людських життів і зламало безліч доль. Хоч Сарік Андреасян не зміг показати весь масштаб тієї жахливої трагедії, то, що глядач бачить на екрані, здатне викликати сильні емоції. Види дощенту зруйнованих будівель, особи зневірених людей - все це здатне зачепити за живе. Картина «Землетрус» по правді вийшла вкрай атмосферної.

Драмовая складова вийшла добротною, хоч і не без огріхів. Натиснути на струни душі намагаються вже давно перевіреними способами, і настрій майже завжди задається виключно сумною музикою. Але, як не дивно, це спрацьовує. Героям фільму співпереживаєш і після перегляду покидаєш зал під сильним враженням.

Сцена самого землетрусу також не залишає глядача байдужим. Рушаться будівлі, тріпотлива земля, охоплені панікою люди - все це показано переконливо. Але враження злегка псує комп'ютерна графіка, яка хоч і не ріже око, аж ніяк не виглядає реалістично.

Перейдемо до акторської гри. Видно, що кожен намагається грати, проте не у всіх це виходить, на жаль. Марія Миронова натурально і проникливо зіграла роль матері, а ось Мікаель Джанібекян, який виконав роль шофера, хоч і намагався видати сильну гру, це у нього вийшло не дуже переконливо. Хочеться окремо відзначити маленького Данила Ізотова, який для своїх 8 років зіграв дуже гідно.

Загальне враження можуть зіпсувати деякі невеликі недоліки, яких вийшло чимало. Стрічці «Землетрус» абсолютно не потрібен антагоніст, який хоч і займає у фільмі далеко не перше місце. Трохи бентежать часом слабкі діалоги, і пригнічує поганий монтаж в деяких сценах.

Немає коментарів:

Дописати коментар