неділя, 18 червня 2017 р.

Ігри залізниця

Ігри залізниця


Ми всі прекрасно знаємо, що таке залізниця. Для самих маленьких і допитливих діточок, які тільки починають сприймати навколишній світ - це спеціально обладнаний двома металевими рейками ділянку землі за яким може пересуватися транспорт на двох гладких металевих колесах. У складі поїзда на залізниці завжди є локомотив, який і тягне все вагони з вантажем або людьми. Транспорт, який рухається по залізниці буває самих різних конфігурацій. Він буває на дизельної, електричної, паровий і будь-якої іншої тязі. Парова тяга в наш час практично не використовується тому як має низький коефіцієнт корисної дії. Бувають транспортні засоби та на ручній тязі за якими, щоб пересуватися необхідно прикладати людську фізичну силу, але вони в основному використовуються або в підземних шахтах або ж при прокладанні залізниці. Залізниця і взагалі залізничний транспорт вважається самим дешевих і екологічно чистим видом транспорту, але характеризується своєю не найбільшою швидкістю і слабкою покриваемості місцевості, адже існує ще багато ділянок землі, де не прокладена залізниця. Залізниця з'явилася ще в середині ХІХ століття і активно розвивається досі. У наш час на сучасних залізничних коліях високошвидкісні транспортні склади можуть розвивати швидкість 500 км / год. На тій же системі залізничної прокладки заснований весь наш метрополітен.

Залізниця активно згадується в багатьох кінофільмах, особливо її люблять бойовики і комедії. Є безліч фільмів в яких сюжет побудований на захопленні поїзда або підриві залізничних шляхів.

В іграх залізниця на http://puppo.ru/games/zheleznaya-doroga.html теж дуже часто використовується. Основна маса ігор із залізницею стратегічного плану. Вам необхідно або будувати і керувати залізницею захоплювати і знищувати її. Є ігри в яких Вам потрібно подорожувати використовуючи залізницю, але таких мало, хоча залізниця є відмінним засобом для подорожей. Граючи в такі ігри Ви розвиваєте в собі справжнього інженера і конструктора дорожніх шляхів.

Відео по темі:

Прохождение игры Путешествие паровозика (Railroad Mayhem)
https://www.youtube.com/watch?v=wm_hvOCRDuo

Построй железную дорогу за 10 секунд
https://www.youtube.com/watch?v=F9xF_Ij8aeU

Немає коментарів:

Дописати коментар