пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Drakensang Online шанувальникам рольових ігор від третьої особи

Drakensang Online

Напевно, будь який знавець жанру РПГ не раз чув, про славнозвісну грі - «Drakensang online» від не менш відомого німецького розробника відео розваг - «Radon Labs».

З технічного боку гра виглядає просто чудово оскільки розробники не пошкодували грошей і зробили по істині красиву і невимогливу 3Д графіком, з усіма можливими смаколиками. Тут Вам і текстури високого дозволу, і просунута фізика, і хай навіть модна система розрахунку тіней і віддзеркалень в реальному часі. Забудьте про небесшовних рівнях, так як в Drakensang Online грати, а не постійно завантажуватися - головна філософія. Так, що в плані виконання гра не викличе нарікань навіть у найвимогливіших ММО - гравців.

интернет игры

У грі представлений величезний перелік класів і забавний конструктор персонажів, а значити з перших хвилин гри дана ММОРПГ не дасть Вам занудьгувати. Створивши свого персонажа, Ви потрапляєте у відкритий світ, де кожен сам за себе і виживає тільки той, хто хитріший або сильніше, тому намішано б обзавестися напарниками, які не тільки прикрию вашу спину, але і зроблю гру максимально веселою та захоплюючою. Оскільки грати в кооперативі завжди забавно, ніж поодинці бродити по світу Дракона, то система чатів і тому подібного тут як-не до речі. Ігровий процес не обмежується банальним пересуванням по карті, на кожному кроці Вас чекають випробування, загадки і, звичайно ж - битви. Виконавши пару - трійку квестів персонаж набереться досвіду, і Ви зможете підвищити ті навички, які вважаєте потрібними або необхідними для подальшої комфортної гри. Що стосується дерева розвитку персонажа, то воно дуже різноманітне і точно не залишить байдужими шанувальників інших ігор жанру фентезі. Але ні цим одним багатий світ драконів, що роби рольову гру рольової?

Вірно - Лут, а тут його якраз море, хот відбавляй. З ворогів, будуть сипатися тонни різноманітного спорядження, починаючи від зброї закінчуючи обладунками, зіллям, рудами і в цьому принадність, оскільки будь-який гравець хоче, щоб його герой був озброєний і одягнений за останнім словом техніки і моди.

В кінці - кінців, якщо і цього мало, то заведіть собі віртуального вихованця і подорожуйте по світу разом з ним, відкриваючи нові горизонти і розкриваючи таємниці світу гри «Drakensang online».

Немає коментарів:

Дописати коментар