пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Фіксікі для всієї родини


 
Як чудово подивитися щось гарне в колі сім'ї. Мультик Фіксікі дивитися можна всією родиною. Це навчальні та пізнавальні для дітей мультиплікаційний серіал, створений у жанрі пригоди. Дивитися мультфільм Фіксікі онлайн можна на даному ресурсі. Повість Едуарда Успенського "Гарантійні Чоловічки" стало основою для створення сюжету мультсеріалу Фіксікі. Серії були створені за допомогою тривимірної комп'ютерної графіки і flash-анімації. Скачайте або подивіться онлайн всі серії мультика Фіксікі безкоштовно.

игры фиксики

Вперше 13 грудня в 2010 діти побачили на каналі "Росія-1" дитяча телепередача "На добраніч, малята" перші серії мультика Фіксікі. Нові серії створюються і сьогодні, і їх загальна кількість за задумом творців повинна становити 156 серій. Ви можете мультик Фіксікі дивитися онлайн і грати в ігри в хорошій якості і насолоджуватися історією про маленьких чоловічків, які живуть усередині техніки і виправляють поломки, якщо такі трапляються. Можна мультсеріал Фіксікі дивитися безкоштовно на вищевказаному ресурсі.

Дії мультсеріалу відбуваються у звичайній квартирі, де живуть сім'я чоловічків Фіксікі, і восьмирічний хлопчик Дім Дімич з його батьками. У другому сезоні Фіксікі з'являється вчений-дослідник Геній Євгенович. За допомогою цього героя продюсери мультик розкриває багато цікавих для малюків-глядачів тем. Наприклад, з'являються такі серії, як "Провід", "Вогнегасник", "Подушка безпеки", "Екотестер". У нових серіях мультика Фіксікі малюки знаходять відповіді на безліч своїх питань, які починаються зі слова "Чому".

Немає коментарів:

Дописати коментар