пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Проведи час за іграми Minecraft

 

Ігри Minecraft - уже сформувався сегмент на ігровому ринку в мережі. Створюються вони на основі легендарної однойменної іграшки, в яку сьогодні "ріжуться" десятки мільйонів геймерів по всьому світу. Особливо популярна вона в Росії - тут натовпу її фанатів, десятки і сотні тисяч людей сидять в мережі і строют свій власний світ, у який йдуть з головою. Нехай він і квадратний - зате цікавий. У ньому можна творити, думаючи головою створювати і винаходити все нове і нове. Ігри з схожою концепцією завжди були цікаві людям. У них є щось особливе - може бути свобода дій і творчість, а може можливість хоча б в вірутальних світі відчути себе чим то дуже значущим.


Minecraft Singleplayer

Сьогодні вийшло у світ багато ігор, схожих на Minecraft. Хто то намагається поліпшити графіком, хто щось робить акцент на мережеву складову. Хто то намагається розширити можливості, геймплей і так далі. Майнкрафт ігри онлайн - особливий сегмент, тут ви можете скоротати час, відпочити від відомого оригіналу або пограти у що щось схоже без нудного установки клієнта. Спробуйте погуляти по сайту, спробувати пограти в те, що припаде до смаку - запевняємо вас, що ви проведете час з користю для себе, веселе і цікаво.

Тут відбувається буквальна боротьба за виживання. Використовуючи даний режим гри, геймер має можливості здобувати ресурси і займатися будівництвом об'єктів для захисту від зовнішніх нападів різних істот, що істотно ускладнює процес, але і робить його більш захоплюючим. У даному режимі, гравець повинен самостійно заробляти, будувати і добувати. Для різних об'єктів передбачено сховище, користуючись яким, можливо їх комбінувати і отримувати модернізовані, поліпшені предмети. Даний процес носить назву крафт. Тут же передбачена можливість розкопок для видобутку цінних порід ресурсів і передбачений багатокористувацький варіант гри.

Немає коментарів:

Дописати коментар