вівторок, 23 лютого 2016 р.

Як розвивався Інтернет?


Як розвивався Інтернет?
Колись населення інтернету було якихось пару тисяч, але буквально за перше десятиліття мережі число підключень перевищило кілька мільйонів. Для того, щоб більш виразно уявити дану картину буде наведено приклад - радіо, що б так збільшити кількість своїх користувачів знадобилося більше 30 років! А інтернет набрав 50 мільйонів споживачів за все, за яких - то 4 роки.


Інтернет був створений як засіб більш простого і швидкого передавання інформації.

Тепер же крім свого споконвічного призначення, інтернет поширює інформацію практично сам, мова йде про різній рекламі і новинних стрічках. Багато людей вже не бачать відмінність між реальністю і віртуальністю. Все більше друзів перебувати по мережі. А також в інтернеті можна і працювати.

У зв'язку з розвитком і ростом популярності інтернету розвивається і нова хвороба - інтернет залежність. Все більше людей йдуть від реальності, живучи більш насиченим життям в нереальному просторі.

Для того, щоб впоратися з такою хворобою, вже в багатьох країнах відкриваються спеціалізовані клініки і робляться різні методи боротьби з інтернет залежністю. До таких методів можна віднести батьківський контроль, включений до складу послуг надається більшістю провайдерів, а також те, що деякі онлайн - сервери обривають з'єднання, якщо хтось занадто довго грає в різні онлайн гри. Але варто зазначити, що більшість спеціалізованих лікарі не звинувачують у всіх гріхах інтернет, на їхню думку, основна проблема полягає в тому, що життя більшості людей занадто нудна і одноманітна.

Незважаючи на появу такої проблеми як інтернет залежності, інтернет заслужено отримав звання найбільшого відкриття минулого століття. Адже дійсно допоміг людям змінити світ на краще. Обмін інформацією не тільки на території своєї країни, але і можливість спілкування з людьми з інших країн, дозволило стерти невидимі кордони між державами. Але слід зауважити і розвиток ще одного напрямку - інтернет торгівлі. Продавати товар через мережу дуже популярно і вигідно. Купувати різний товар, починаючи від канцелярії і закінчуючи побутовою технікою, стало значно простіше, ніж раніше.

Підсумувати це все можна так, не дивлячись на розвиток деяких проблем пов'язаних з появою інтернету, в цілому його поява можна охарактеризувати позитивно. Адже інтернет - це великий винахід.

Немає коментарів:

Дописати коментар