неділя, 14 травня 2017 р.

І знову My Little Pony

My Little Pony

Використовуючи образи іграшок, Лорен Фауст придумала популярний мультсеріал «Моя маленька поні: Дружба - це диво». Мультфільм гідно оцінили не тільки молодше покоління, а й молоді люди віком від 15 до 35 років із задоволенням дивляться його, що говорить про якість анімації та продукту в цілому. Фанити поняшек називають самі себе броню кажуть, що знайшли в мультику глибокий сенс. А в 2012 році він був удостоєний премії в номінації «Кращий анімаційний Серіал», а гри на сайті http://littleponyjuegos.com/ дають можливість інтерактивного спілкування з улюбленими персонажами.

Герої проживають у вигаданому місці під назвою Еквестрія, яку населяють різноманітні тварини, фантастичні грифони, дракони та інші. Особливістю чарівної країни є, то, що пори року змінюються самі собою, а під дією магії, за яку відповідають малятка поні, що підрозділяються на кілька видів:
  • земні поні, працьовиті конячки, які живуть в гармонії з природою;
  • пегаси, мають крила, ходять по хмарах, керують погодою;
  • єдинороги, володіють магічною рогом, за допомогою якого творять чудеса, наділені можливістю вивчення магії, основна здатність - телекінез;
  • алікорни з рогом і крилами, з'єднали властивості пегасів і єдинорогів, тобто вони володіють магією, плюс вміють літати.
У дорослих поні на крупі є відмітні знаки, що демонструють таланти або призначення. За сюжетом у головної героїні Сутінкова Іскорка спочатку не хотіла спілкуватися з іншими персонажами, єдиним її заняттям було навчання. Потім вчителька принцеса Селеста дає їй завдання подружитися, відправляючи разом з асистентом драконом в Понівіль, де вона зустрічає Епплджек, що працює на яблучної фермі, модницю раритет, скромну любительку тварин Флаттершай, задиру Веселку Деш, невгамовну Пінкі Пай - експерта по вечірках.

На основі мультика "Май Литл Пони" створено безліч цікавих безкоштовних онлайн ігор для дівчаток, в які можна пограти ще й на http://puppo.ru/games/maj-litl-poni.html і не тільки, всім шанувальникам цих дивовижних маляток обов'язково у нас сподобається. Тебе чекають скачки, одягалки, пригоди, дії, бегалки, Розмальовки, симулятори та багато інших цікавих ігри з улюбленими героями.Немає коментарів:

Дописати коментар