пʼятниця, 5 травня 2017 р.

Ці дивовижні ігри Роботи

Kirby: Planet Robobot

За що я люблю японців? За їх вміння поєднувати, здавалося б, несумісне. Kirby: Planet Robobot - тому підтвердження. Сюжет (так-так, сюжет!) Гри оповідає про те, як одна велика корпорація Haltmann Works Company захотіла роботизировать Країну Снов, в якій живе наш головний герой. Нехитро, але в цій грі у антагоністів є свої чіткі мотивації.

Хоча, сюжет в іграх цієї серії далеко не головне - головне геймплей, який вже на протязі 23 років радує геймерів: зі своєю цікавою механікою і невисокою складністю, ігри серії припадають до смаку людям різного віку, з різним «стажем» у відеоіграх. Кірбі все так же заковтує своїх ворогів, отримуючи їх здатності.

Planet Robobot не стала винятком. При низькій складності (особисто у мене, як і в більшості подібних Friv ігор, до моменту, коли я добрався до останнього боса, було майже 30 життів), гра змушує себе пройти практично без перерв на інші справи. Тут і хороший саундтрек, і приємний дизайн рівнів і ворогів. Коли опинитеся на рівні де Кірбі буде кататися по фруктовому льоду, ви точно захочете морозива! На рівнях є багато секретів, потрапляючи в які можна збирати стікери, які можна клеїти на робота.

Tesla War of Currents at Friv

Робот - це взагалі класна штука. Коли гру тільки анонсували, складно було навіть уявити, що Кірбі, перебуваючи в роботі, може робити - адже нові здібності рожевого колобка в нових іграх приємно дивують. Здивували і в цей раз: робот, як і Кірбі, здатний поглинати здатності ворогів, забираючи їх собі. Виглядає це красиво і потужно. А ще за допомогою робота можна потрапляти в такі зони рівнів, в які просто так не потрапити: в них можуть бути заховані рідкісні наклейки золотого кольору і кубики, необхідні для відкриття додаткових рівнів.

Немає коментарів:

Дописати коментар