субота, 22 листопада 2014 р.

CART LIFE - гра з незвичайним внутрішнім світом


Cart Life
Головні герої троє невдах по життю - замучений інтелігент, одинока мати і трудяга з великим стажем роботи в різних областях. Вся справа проходить в маленькому промисловому містечку з сірими пейзажами Джорджтаун.

Розробники гри висунулися на фестивалі ігор у кількох конкурсах - інноваційні розробки, гран-прі серед IGF ігор. І це дійсно не без ґрунтовності. Річард Хофмейер привернув користувачів звичайними сірими буднями людства. Звичайно ж, ми згадуємо знамениту рольову іграшку The Sims. Але життєрадісні герої Сімс не якого відношення до реального життя не мають, тому привабливість Cart Life більш правдоподібна.


Juegos de MineCraft

На самому початку гри гравець отримує величезну порцію побутових проблем. Інтелігент Ендрюс проживає дуже нудну невдале життя. Ніякого особистого життя, відсутність мети в житті, домашній вихованець, кіт на прізвисько Глемб. І ось йому надається можливість змінити своє нікчемне життя, полетівши в Джорджтаун. Ендрюс працює в газетному кіоску до пізнього вечора, харчується сухарями і енергетичними шоколадками. Робота в кіоску проходить нудно. Рідкісні розмови з покупцями і щовечора самотня прогулянка до мотелю через промислові квартали. Грошей ледве вистачає на оплату мотелю, а про покупки техніки, і говорити нічого.

Вам настільки сильно необхідно перейнятися обраним персонажем, що це дуже залучає в гру, як і на сайті juegos-de-minecraft.com в ігри Minecraft. Для успішних продажів в газетному кіоску, доведеться швидко обслуговувати клієнтів, розуміючи, про що вони говорять і правильно давати здачу, прораховуючи все до копійки.

Мати-одиначка, щовечора стурбована тим, щоб вчасно забрати дитину зі школи. Інакше при запізненні, героїню чекає такий скандал від шкільної дирекції, що потім не буде бажання спізнюватися. Вся ця головний біль звалюється безпосередньо на гравця.

Повсякденна побутова рутина кожного персонажа гри викликає непідробний інтерес. Головне завдання не забувати про всі дрібниці, інакше наслідки можуть бути сплачуваних. Забувши почистити з ранку зуби, ви забезпечите погане ставлення оточуючих людей.

Саме прагнення до поліпшення повсякденної рутини змушує знову і знову включати цю гру.

З точки зору психології, як і в Minecraft, розробнику вдалося добитися ефекту цілеспрямованості. Гравець, дивлячись на персонажів гри, волею неволею змушує себе прагне до чогось більшого. Тому гра завоювала велику увагу гравців усіх вікових категорій.

Досягайте успіху разом з віртуальними персонажами гри. Вдалої гри і життя!

Немає коментарів:

Дописати коментар