четвер, 5 листопада 2015 р.

А як ми вміємо грати?


А як ми вміємо грати
Зараз на вулиці Зима. Лазячи по шафі, так приємно знайти коробку зі старим конструктором. Пам'ятаєте, як ми збирали Величезних Динозаврів, або Роботів і рятували планету? Будували міста і самі собі сплачували зарплату? Так-так, ми герої! З цих маленьких кубиків, ми могли побудувати все що завгодно, просто все. Замки, лицарі .. я наприклад, до сиг пір пам'ятаю, як ми з одним воювали Королівства.

Сучасні діти, так сильно схильні інтернету і малорухливого способу життя, що дуже мало часу проводять з конструктором. Адже це не Вірно. Конструктор розвиває образне мислення, пам'ять, дрібну моторику. сприяє розвитку. Та просто підвищує настрій і створює Здоровские спогади. Знаходить нових друзів і вчити нас соціалізації. Бути успішним.

Зараз так багато іграшок, згадайте ваше Дитинство? Де мати танк з Німеччини на радіо управлінні (на Радіо управлінні! Прочитайте це ще раз, і повільніше, більше пафосу, більше пафосу!) Це прирівнювалося до Мазераті в наші дні. Добре що зараз є різні сайти, де дуже багато іграшок і ви наочно зможете не виходячи з дому вибрати потрібні і правильні іграшки для своєї дитини. Там дуже багато конструкторів, боюся як би замість дитини ви самі не почали грати в "Лего". Та ладно, грайте на здоров'я! Але тільки з Дітьми, домовилися?

Давайте спочатку розчищаємо місце для нашої іграшки і побудуємо, наприклад Лего місто. З широкими вулицями, з безліччю машин, хмарочосів, додамо трохи фантазії, якщо вони не високі, або ще купимо конструктора. Давайте тепер визначатися з професією і що ми будемо робити в цьому місті?

Я впевнена, діти ніколи не забудуть час проведений разом з рідними за настільки приємними іграми. Ці дні залишаться світлою плямою і барвистими історіями для однолітків, майбутніх дружин і чоловіків, онукам. Давайте насолоджуватися дитинством, адже це така чудова пора. Растянем її трохи довше ніж того хочуть сірі будні. Давайте грати, представляти, будувати, сміятися і не помічати, як проходить час за грою!

Немає коментарів:

Дописати коментар