вівторок, 10 листопада 2015 р.

Для поважаючих себе геймерів


При виході кожної нової версії ігор популярного гравця Jove, всякий раз слідом випускають і моди до них. Кожен поважаючий себе геймер в першу чергу хоче досягти найкращого результату в ході гри, відчувши всю гостроту почуттів. У цьому на допомогу приходять все нові і нові розробки моди від Джова. Для різних версій гри є і різні версії модифікації (вони ж моди). Основним завданням яких є зручність і практичність в ході гри. Моди можуть внести певні зміни у візуальні властивості гри, але не варто переживати, адже на всі інші правила гри моди не можуть вплинути, та й не для цього вони були створені.

Нічого складного в тому, щоб б завантажити і використовувати моди немає. Знайти розширену версію мода від Джова 0.10.1 та скачати, не складе особливих труднощів. Абсолютно не складна і не тривала процедура, всього пару кліків і вона у вас. Слід враховувати, що дана програма займає досить багато пам'яті на пристрої. Перед тим як скачати, удостовертесь в тому, що пам'ять не заповнена і, щоб уникнути зависання гри в цілому, додатково перевірте скільки вільної пам'яті на пристрої.

Пара секунд і ваша колишня гра знаходить нові обриси і відчуття. Дрібні деталі виглядають набагато природніше, змінюється текстура, можливість зміни зовнішнього вигляду, при бажанні можна додати або прибрати персонажі, зміни і в звукові настройки, заміна деяких деталей і установка певних функцій в грі. Гра без використання моди не може йти ні в яке порівняння по відчуттях і раптом з'явилася можливість. Гра без моди це як квартира без ремонту - начебто і є, а радості мало. Моди відкривають нові горизонти, а ви можете раптом відчути, що гра приносить ще більше задоволення ніж раніше.

Якщо брати до уваги, що ми не ділять гравців на професіоналів і новачків, їх використання по достоїнству оцінять і ті, й інші. А для тих, хто пройшов гру не один раз, це можливість подивитися на приїлися гру з нового ракурсу. Вибрати й використовувати ті настройки, які підходять саме вам - основна привелегия моди.

Немає коментарів:

Дописати коментар