середа, 16 липня 2014 р.

Чому не працює тачскрін iPhone?


Бувають випадки, коли тачскрін не функціонує лише частково. Трапляється, що відповіді від гаджета немає зовсім. І в першому, і в другому випадку причин такої несправності може бути декілька, а саме:
- механічні пошкодження сенсорного екрану;
- вихід з ладу мікросхеми управління сенсора;
- попадання вологи під корпус.

Безумовно, найчастіше винуватцем виходу з ладу улюбленого гаджета є все ж вода. На другому місці, за статистикою, причинами несправностей виступають пошкодження механічного плану. Постраждати при цьому може роз'єм, шлейф сенсора, наприклад, зважаючи на утворення корозії. Неполадки можуть діагностуватися і в роз'ємі друкованої плати. Точніше, найчастіше це трапляється там, де виконується підключення сенсора. Пошкодження бувають і в доріжці друкованої плати.

Безумовно, що б не твердили численні блоги любителів «ремонтувати» гаджети самостійно, як кажуть на сайті gudki.com та подібних, раціональніше, та й дешевше довірити проведення такої процедури професіоналу. Адже тільки фахівець в змозі провести дійсно грамотну повну діагностику, знайти причину несправності, а потім мобільно її усунути.

Яким чином здійснюється ремонт

У технічному центрі заміна тачскрина iphone 5s - це не тільки дана операція, а й додаткове очищення всіх нутрощів гаджета від забруднень і пилу, а також діагностика (при необхідності). Там професіонали проведуть всі операції в строго регламентованому порядку, застосовуючи спеціальний інструмент та оригінальні запчастини. Такий комплексний підхід до роботи гарантує і гідну якість, і швидкість виконання ремонту і відносно доступну вартість.

Як довго і в скільки обійдеться?

Проведення заміни тачскрина в сервісному центрі займе не більше півгодини. Розцінки на послуги сервісного центру наведені у прайс-листі.

Гарантія

Кожен різновид надаються цим сервісним центром послуг відрізняється певною гарантією. По завершенню робіт складається відповідна папір, в якій вказується гарантійний термін, протягом якого центр бере на себе ліквідацію всіх неполадок. Маються на увазі ті несправності, які виникли через невірної установки деталей або їх несвоєчасного виходу з ладу.

Чому вигідно змінювати тачскрін в сервісному центрі?

Адекватні ціни, застосування надійних запасних частин, високої якості обслуговування - все це характерно для подібного сервісу. У центрі працюють професіонали, яким під силу не тільки зміна тачскрина, а й будь-якій іншій ремонт, а також проведення грамотної діагностики. Уточнимо, що вчасно виявлена ​​несправність, допоможе невеликими коштами попередити появу великих проблем і, відповідно, пов'язаних із ними фінансових витрат.

Немає коментарів:

Дописати коментар