середа, 16 липня 2014 р.

Футбол - Боягуз не грає ні в що


Головна проблема і відмінна риса фільмів Стівена Чоу - це те, що в його картинах всього багато і відразу. З одного боку - дивує, з іншого - перебір. І не для кожного фільму такий прийом підходить. Наприклад, в «розбірки в стилі кун-фу» Чоу загрався і явно переборщив.

Тут теж все занадто. І це занадто, абсолютно не в міру. Але оригінальність підходу все ж згладжує гострі кути.

Існує досить фільмів (частіше представлених в стилі спортивної драми) про будь слабкою команді, яка тренувалася, тренувалася, і, нарешті, перемогла. У «забійному футболі» ядро як і в іграх на puppospiele.de те ж саме. Група побитих життям невдах, збираються в команду для того, щоб грати у футбол. Звичайно, на їх шляху будуть різні перепони, і звичайно, в підсумку вони виграють чемпіонат. Але справа не в цьому.

Вся справа в тому, то при банальній на вид історії у фільмі присутня так само: не квола ідея з'єднати два абсолютно різних види спорту - футбол і кун-фу, дуже специфічний східний гумор, красиво оформлена любовна лінія, а головне, на http://puppospiele.de/games/fussball.html у футбол тут грають (Fußball Spiele), порушуючи всі закони!

Напевно, не одному вболівальнику в найбільш напружений момент гри хотілося, що б хто-небудь з гравців зробив що-небудь в обхід правилами заради перемоги улюбленої команди. Ясна річ, не можна, але мріяти не шкідливо. Вже не знаю, чи є Стівен Чоу запеклим футбольним вболівальником, але мріяв він добре. І, цілком імовірно, що саме за таку подачу матчу, де можна практично все, і твоя команда обов'язково переможе, а інакше й бути не може, «Забійний футбол» користується досить високою популярністю у наших глядачів та вболівальників, адже наші власні спортивні досягнення давно не надихають.

Зрештою, якщо перед нами не найкращий фільм про футбол, то, як мінімум, найоригінальніший. Внаслідок чого, його варто подивитися навіть тим, хто далекий від спорту.

Немає коментарів:

Дописати коментар