понеділок, 14 липня 2014 р.

Яких жанрів може бути комп'ютерна гра?


Варто звернути увагу на той цікавий факт, що незважаючи на наявність однакових жанрів, знайти дві ідентичні комп'ютерні ігри вельми складно. І мова йде не тільки про напрямки, а й про формат геймплея, тобто, ігрового процесу, який унікальний для кожного додатка взятого окремо. Сьогодні ми поговоримо про те, якими можуть бути ігри для комп'ютерів та ігрових приставок залежно категорії.
Першими на нашому списку виступають, звичайно, ж аркади - найдавніший жанр, який на числі перших могли споглядати нечисленні гравці перших комп'ютерів. Поряд з покроковими іграми, аркади, як правило, не вимагали від комп'ютера роботи на знос і задовольнялися мінімальними за нинішніми мірками показниками пам'яті і швидкості процесора. До речі, більшість ігор. представлених в онлайн форматі браузера, відносяться саме до цього жанру.

Другими йдуть рольові ігри - один з найбільш популярних жанрів сучасності. У концепт гри покладено розвиток будь-якого з персонажів в обраному віртуальному світі. Це може бути лицар, який на процесі виконання завдань стає все сильніше, це може бути пілот космічного корабля, який модернізує оснащення своєї техніки і так далі. Крім того, безліч рольових ігор представлені у форматі мережевих проектів, коли в одному ігровому світі або на одній локації б'ються або навпаки кооперуються живі гравці.

Шутери - третій жанр. Шутер або стрілялка - це, як правило, інтуїтивно зрозуміла гра, де вам належить від імені героя стріляти у ворогів, ухиляючись від їх повторній стрільби. Зверніть увагу, що даний жанр може мати вікові обмеження, так як на процесі гри класичного шутера гравцеві належить побачити масу вбивств і крові інопланетних загарбників, солдат з армії ворога і так далі.

Серед інших ігр можна відзначити не менш популярні стратегії, логічні ігри і квести, такі як лунтик онлайн та симулятори гоночних машин і військової техніки та багато чого іншого.

Немає коментарів:

Дописати коментар