середа, 16 липня 2014 р.

Розмальовки та огляд гри Cyto


Жанр медитативних головоломок на мобільних телефонах вже давно перестав дивувати гравців чимось новим. Ні заспокійлива музика, ні розмірений геймплей, ні зачаровує оточення - все це вже давно не нове і подиву не викликає. Однак є ще розробники, які вважають, що їхня гра вже точно сподобається цінителям нестандартних головоломок і порве всі чарти продажів. До таких розробникам відноситься українська студія Room 8, а їх дебютна гра Cyto - якраз належить до жанру головоломок.

До честі гри, вона дійсно трохи розслабляє. Маленька кулька Цито, чимось схожий на крапельку парафіну зі старих лавових ламп, які стояли в кімнатах у багатьох, намагається розважити нас, переміщаючись від однієї сфери до іншої, розтягуючись і використовуючи потоки повітря для польотів. Мета гри - відновити втрачені шматочки пам'яті малюка, який дуже любить онлайн розмальовки на online-raskraski.ru, цим нам і доведеться зайнятися. Головний герой, до слова, досить милий і слухняно виконує всі команди гравця, коментуючи те, що відбувається на екрані.

Геймплей гри не пропонує зовсім нічого нового. Все, чим займається маленький Цито, ми вже багато раз робили в інших іграх. Наш кулька стрибає між сферами, чіпляється за них, ковзає і збирає свої спогади, які оформлені у вигляді маленьких хмарок. Щоб пройти рівень, потрібна спритність і правильне застосування законів фізики. Ось тільки ігор, зав'язаних на фізиці, ми вже бачили занадто багато, щоб Cyto здивувала чимось новим - згадати хоча б Angry Birds і Cut the Rope. Коли бачиш таку кількість запозичень з інших ігор, Cyto починаєш сприймати по-іншому.

До того ж, дивно поводяться розробники гри: вони не втомлюються розповідати на кожному розі, як вони домагалися успіху, чого їм це коштувало і чого вони ще збираються добитися. Звичайно, піар - це добре, але коли піар цей грамотний, а не нав'язливий. І розробникам варто зрозуміти, що потрібно не зазнаватися, а продовжувати працювати з ентузіазмом і робити якісні ігри.

Підбивши підсумки, Cyto ні в якому разі не хочеться назвати поганою грою. Вона досить цікава і захоплююча, по її сожету створено безліч розмальовок в які можна грати онлайн на http://online-raskraski.ru/, в ній є милий головний герой, і в цілому вона непогано розважає гравця. Інша справа, що гра ця вторинна, будь свіжі ідеї в ній відсутні, так що не чекайте від Cyto чогось інноваційного, захоплюючого, переворачивающего жанрові підвалини. Це просто міцний середнячок, який здатний захопити вас на кілька годин.

Немає коментарів:

Дописати коментар